Alvaro wall shelf
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 200 Width (mm): 1200 Height (mm): 210 |
|---|---|
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Orientation | Horizontally |
| Product type | Wall shelf |
| Shelf type | Wall shelf |
| Collection | Alvaro |
| Wall shelf width | 120 cm |
| Functionality | No LED backlighting, No soft-closing, Without handles |
| Color | Burgundy Oak |
| Fronts | 16 mm chipboard in Burgundy Oak, 2 mm ABS edging |
| Frame | 16 mm chipboard in Burgundy Oak |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch







