Połka ścienna Alvaro
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 200 Szerokość (mm): 1200 Wysokość (mm): 210 |
|---|---|
| Typ półki | Półka wisząca |
| Typ produktu | Połka ścienna |
| Zorientowanie | Poziomo |
| Kolekcja | Alvaro |
| Szerokość półki ściennej | 120 cm |
| Kolor | |
| Fronty | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Burgundy Oak, obrzeże ABS 2 mm |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Burgundy Oak |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch






