Helix wall shelf
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 200 Width (mm): 1380 Height (mm): 220 |
|---|---|
| Product type | Wall shelf |
| Orientation | Horizontally |
| Shelf type | Wall shelf |
| Collection | Helix |
| Wall shelf width | 138 cm |
| Color | Nymphaea Alba + Delano Dark |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Fronts | MDF board covered with profile paper in White |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba + Delano Dark |
| Decor | 22 mm chipboard in Delano Dark color |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch







