Kleo wall shelf, S 160 cm
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 200 Width (mm): 1600 Height (mm): 210 |
|---|---|
| Product type | Wall shelf |
| Shelf type | Wall shelf |
| Wall shelf width | 160 cm |
| Orientation | Horizontally |
| Collection | Kleo |
| Color | Clay Grey (Kronospan K096) |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Fronts | 16/38 mm MDF board covered with Light Cocoa Soft-touch profile paper |
| Frame | 16 mm chipboard in Clay Grey |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch







