Lanzette double bed with storage
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 2082 Width (mm): 1666 Height (mm): 854 |
|---|---|
| Product type | Bed |
| Collection | Lanzette |
| Color | Nymphaea Alba + Gold Craft Oak |
| Application and design possibilities | Bedroom |
| Fronts | 19 mm MDF board covered with White profile paper |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba color |
| Decor | 22 mm chipboard in Gold Craft Oak color |
| Legs | Plastic nails |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistics & Packaging
- Number of packs: 3
- Dimensions and weight of pack 1: Weight: 38,8kg, Length: 225cm, Width: 26,5cm, Height: 15,5cm
- Dimensions and weight of pack 2: Weight: 26,8kg, Length: 210,5cm, Width: 46,5cm, Height: 7,5cm
- Dimensions and weight of pack 3: Weight: 27kg, Length: 200cm, Width: 26cm, Height: 10cm
- Packaging test (ISTA 3A certified): Yes
- Palletization possible: Yes

Polski
Deutsch







