Łóżko z pojemnikiem dwuosobowe Lanzette
Nymphaea Alba + Gold Craft Oak
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 2082 Szerokość (mm): 1666 Wysokość (mm): 854 |
|---|---|
| Typ produktu | Łóżko |
| Kolekcja | Lanzette |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 19 mm pokryta papierem profilowym w kolorze White |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Nymphaea Alba |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Gold Craft Oak |
| Nogi | Gwoździe plastikowe |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch








