Lanzette extendable dining table
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 860 Width (mm): 1350-1840 Height (mm): 770 |
|---|---|
| Product type | Dining table |
| Collection | Lanzette |
| Color | Nymphaea Alba + Gold Craft Oak |
| Properties | Foldable |
| Application and design possibilities | Dining room |
| Fronts | 19 mm MDF board covered with White profile paper |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba color |
| Decor | 22 mm chipboard in Gold Craft Oak color |
| Legs | Plastic nails |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch







