Stół jadalny rozkładany Lanzette
Nymphaea Alba + Gold Craft Oak
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 860 Szerokość (mm): 1350-1840 Wysokość (mm): 770 |
|---|---|
| Typ produktu | Stół jadalny |
| Kolekcja | Lanzette |
| Kolor | |
| Właściwości | Rozkładany |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Jadalnia |
| Fronty | Płyta MDF 19 mm pokryta papierem profilowym w kolorze White |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Nymphaea Alba |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Gold Craft Oak |
| Nogi | Gwoździe plastikowe |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch







