Mares wall shelf
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 235 Width (mm): 1380 Height (mm): 220 |
|---|---|
| Product type | Wall shelf |
| Orientation | Horizontally |
| Shelf type | Wall shelf |
| Collection | Mares |
| Wall shelf width | 140 cm |
| Color | Oak Delano Dark + Matt Black |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Fronts | 16 mm chipboard laminated in Delano Dark color |
| Frame | 16 mm chipboard in Delano Dark color |
| Decor | Black HDF |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch







