Orient bedside table
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 425 Width (mm): 500 Height (mm): 425 |
|---|---|
| Product type | Bedside cabinet |
| Collection | Orient |
| Functionality | With handles, Without LED backlighting, Without soft close |
| Color | Delano dark + black soft touch |
| Properties | With shelf |
| Configuration | Number of shelves: 1 |
| Application and design possibilities | Bedroom |
| Fronts | 16 mm MDF fronts covered with PVC foil in Black soft-touch |
| Frame | 16 mm chipboard in Delano Dark |
| Decor | 32mm chipboard in Delano Dark |
| Suspension components | Overlay and half-overlay DC hinges |
| Handles | Matte black metal handles |
| Legs | Matte black legs |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch









