Szafka nocna Orient
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 425 Szerokość (mm): 500 Wysokość (mm): 425 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafka nocna |
| Kolekcja | Orient |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Bez uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba szuflad: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF 16 mm pokryte folią PCV w kolorze Black soft-touch |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Delano Dark |
| Dekor | Płyta wiórowa 32mm w kolorze Delano Dark |
| Elementy zawieszenia | Materiał – stal, Powłoka – chrom, Zawiasy drzwiowe DC, Zawiasy wewnętrzne |
| Uchwyty | Metalowy czarny matowy uchwyt Schwinn |
| Nogi | Gwoździe plastikowe |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Obecnie nie są dostępne żadne instrukcje.

English
Deutsch








