Sevilla wall shelf, W 130 cm
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 230 Width (mm): 1300 Height (mm): 155 |
|---|---|
| Orientation | Horizontally |
| Product type | Wall shelf |
| Shelf type | Wall shelf |
| Collection | Sevilla |
| Wall shelf width | 130 cm |
| Color | Delano Dark Oak |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Fronts | 19 mm MDF board covered with Delano-colored profile paper |
| Frame | 16 mm chipboard in Delano Dark Oak color |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch








