Sudbury wall shelf, S 100 cm
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 200 Width (mm): 1000 Height (mm): 250 |
|---|---|
| Orientation | Horizontally |
| Product type | Wall shelf |
| Shelf type | Wall shelf |
| Collection | Sudbury |
| Wall shelf width | 100 cm |
| Color | White kraft oak |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Fronts | 19 mm MDF board covered with Craft White profile paper |
| Frame | 16 mm chipboard in White Craft Oak |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch






