Toronto wall shelf, W 80 cm
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 200 Width (mm): 800 Height (mm): 210 |
|---|---|
| Orientation | Horizontally |
| Product type | Wall shelf |
| Shelf type | Wall shelf |
| Collection | Toronto |
| Wall shelf width | 80 cm |
| Color | Wotan Oak |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Fronts | 16 mm MDF board covered with PVC foil in Oak Wotan color |
| Frame | 16 mm chipboard in Oak Wotan color |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch







