Weil wall shelf, S 165 cm
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 166 Width (mm): 1650 Height (mm): 236 |
|---|---|
| Orientation | Horizontally |
| Product type | Wall shelf |
| Shelf type | Wall shelf |
| Collection | Weil |
| Wall shelf width | 165 cm |
| Color | Burgundy Oak + Black Soft-Touch |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Fronts | 16 mm MDF board covered with PVC foil in Bolzano Oak + Black Soft-touch color |
| Frame | 16 mm chipboard in Burgundy Oak color |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch






