Połka ścienna Sevilla, S 150 cm
Delano Dark Oak
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 208 Szerokość (mm): 1502 Wysokość (mm): 300 |
|---|---|
| Typ półki | Półka wisząca |
| Typ produktu | Połka ścienna |
| Zorientowanie | Poziomo |
| Szerokość półki ściennej | 150 cm |
| Kolekcja | Sevilla |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Biuro, Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 19 mm oklejone papierem profilowym w kolorze Delano |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Delano Dark Oak |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch







