Szafka łazienkowa kompaktowa BRONX
Gold Craft Oak|Artisan Oak
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 216 Szerokość (mm): 350 Wysokość (mm): 350 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafka wiszący |
| Kolekcja | BRONX |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Łazienka |
| Fronty | Płyta MDF 16 mm pokryte folią PVC w kolorze Nymphaea Alba |
| Korpus | 16 mm CPD w kolorze Gold Craft Oak |
| Dekor | 22 mm MDF w kolorze Gold Craft Oak |
| Okucia i funkcje | Zawiasy |
| Elementy zawieszenia | Nakładane zawiasy |
| Uchwyty | Frezowane uchwyty |
| Nogi | Bez nóżek |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch









