Szafka nocna Vigo
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 400 Szerokość (mm): 601 Wysokość (mm): 505 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafka nocna |
| Kolekcja | Vigo |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Bez uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z półką, Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba półek: 1, Liczba szuflad: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 16 mm oklejona folią PVC w kolorze White Snow Gloss |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Nymphaea Alba |
| Dekor | Płyta wiórowa 19 mm pokryta folią PVC w kolorze Oak Wotan |
| Okucia i funkcje | Prowadnice |
| Uchwyty | Bez uchwytów |
| Nogi | Gwoździe plastikowe |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch









