Lanzette Wall Coat Rack, W 93 cm
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 237 Width (mm): 937 Height (mm): 1220 |
|---|---|
| Product type | Wall hook |
| Collection | Lanzette |
| Functionality | With handles, Without LED backlighting, Without soft close |
| Color | Nymphaea Alba + Gold Craft Oak |
| Properties | With shelf |
| Configuration | Number of shelves: 1 |
| Application and design possibilities | Hallway |
| Fronts | 19 mm MDF board covered with White profile paper |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba color |
| Decor | 22 mm chipboard in Gold Craft Oak color |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch







